Jak to funguje

/Zjistěte více
Video

CO TO ELEKTRONICKÁ ZPRÁVA KLÍČŮ VLASTNĚ JE?

Položili jste si už někdy tuto otázku?

Kde je digitální fotoaparát? Kdo používá služební vozidlo? Kdy byl technik v budově? proxSafe je inteligentní systém řízení na klíče a cenností, které poskytuje odpovědi na vaše každodenní "otázky" s pomocí moderních technologií.

Mějte přehled o vašich klíčích a cenostech

Maxter nabízí inteligentní systém řízení na elektronickou správu klíče a cenností, který poskytuje přehled o tom kdo a kdy si daný klíč vypůjčil s pomocí moderních technologií.

Monitorování pohybu vašich klíčů vám poskytuje informace o jejich odebírání a vrácení. Uživatel jednoduše vloží klíč a to se zaznamená v podobě data a hodiny, kdy byl klíč vyzvednut a vrácen. Integrovaná kartová čtečka poskytuje uživateli identifikaci pro rychlý a přesný přehled o pohybu vašich klíčů v uspěchaném bezpečnostním prostředí.

Šetří čas a peníze

Drahocenný čas a peníze mohou být ušetřeny dokonce už od malého množství klíčů. Systém proxSafe redukuje manuální čas pro vydávání a ukládání klíčů, likviduje pomalou a čas vyžadující registraci klíčů, a navíc zabraňuje časovým prodlevám při ztrátách klíčů nebo cenností. Zaměstnanci mohou být přesunuti na další pracoviště, čímž lze zredukovat náklady

NA JAKÉM PRINCIPU TO FUNGUJE?

Za vším stojí RFID čip

Náš systém je založen na systému RFID technologie. proxSafe přivěšek na klíče je vybaven RFID čipem , díky němuž je systém schopen monitorovat pohyb klíče.

proxSafe přívěšek na klíče

Odolný proti vodě, proti ohni, s identifikací RFID, opakovatelný, odolný proti korozi.

proxSafe Cylinder

Bezkonkurenční bezkontaktní technologie, Bezpečné zamykání, RIFD identifikace klíčového kódu, svítící válec k vedení uživatele do jeho umístění.

Možnost kombinace se stávajícím systémem

Používate-li ve vaší firmě systém který také využíva RFID technologie? Jako je přístupový nebo dochazkový systém. Do našeho čtecího terminalu (čtečky karet) je možno implementovat jakykoliv v součastné době vyráběný RFID transmitter. Díky tomu můze používat vaši současnou kartu i s naším systémem.

Software pro sledování aktivity pohybu klíčů a cenností

Software Commander

Zakladní konfigurace systému lze pohodlně ovladat offline bez potřeby spojeni se serverem. Čtecí terminál uchová až 7000 události. Ale velikou vyhodou systému je software Commander.

„Commander“ je software na instalaci a správu systému. Založený na bázi webu v srdci proxSafe systému. Veškeré komponenty mohou být konfigurovány a kontrolovány pomocí programu. To dovoluje jednoduchou administraci dat uživatele, přidělování jednotlivých klíčů, omezení a sledování záznamů. Software Commander vám dovoluje kontrolovat vydávání klíčů a cenností 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Práce na síti nebo samostatný provoz

Webový vyhledávač je jediná věc, kterou potřebujete, abyste mohli pracovat s Commanderem. Dovoluje vám zacházet se všemi komponenty v síti na neomezených místech kdekoliv ve světě. Rozhraní je jednoduché na používání a může být přizpůsobeno každému uživateli. Terminály jsou častokrát obnovovány svojí databází. Pokud je síť spadlá terminál proxSafe systému zůstává v provozu. Kde není k dispozici síťové připojení, pak se zavádí samostatný provoz, který je stále standardní volbou.

NEKONEČNÁ VARIABILITA KONFIGURACÍ

Vyhoví maximálně vašim potřebám

U rackových provedení systém nabízí libovolné konfigurace systému dle vašich požadavků.

Panely

Modulární panely jsou k dispozici v různých uskladňovacích mezerách s vyváženými řadami pro lepší přístup. Klíčové panely jsou k dispozici s 8,16 nebo 32 klíčovými mezerami a mohou být mixovány pro poskytnutí úplné flexibility uvnitř systému

proxSafe mini – klíčový modul

Až do 16 klíčových visaček umístěných za automaticky uzavíratelnými dveřmi.

proxSafe loxx – šuplíkový modul

Šuplíky jsou možné ve dvou velikostech se 2 nebo 4 šuplíky. Každý šuplík může být otevřen lehkým dotekem skladovaného automobilního klíče, mobilního telefonu, karty nebo dalších zařízení.

proxSafe pillar – elektronické uzamykání

Jednotky proxSafe pillar jsou ideálním řešením pro řízení vašich velkých věcí, jako jsou laptopy, důležité dokumenty, elektronická zařízení a osobní majetek. Jsou k dispozici v různých velikostech a mají vícenásobné dveře na vyžádání. Znova využívající bezkontaktní RFID technologii pro identifikaci a možnosti kontroly. Síťové napájení a připojení jsou také možné

Naši partneři

Je nám ctí spolupracovat s