Příklady použití

/
Nechte se inspirovat

Kde se systém dá využít?

Příklady instalace systemu v praxi a ukázka kde se systém již používa. Jelikoz je system vysoce modifikovatelny není problém jej využít v každé firmě.

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Renault Technologické centrum - proxSafe Maxx

proxSafe maxx pro vyšší bezpečnost v Renault technologickém centru

Technologické centrum v Guyancourt (Francie) se zaměřuje na výzkum a rozvoj Renaultu. Zaměstnává 11500 inženýřů, techniků a designérů. Bezpečnost dat produktových inovací je zde nejvyšší prioritou.

Účel:

Vzhledem k tomu, že zaměstnanci jiných firem pravidelně přicházejí a odcházejí do Renault technologického centra, ochrana proti průmyslové spionáži je jednou z priorit Renaultu. To zahrnuje záznamy o komplexním systému řízení přístupu. Kromě toho, Renault optimalizuje správu klíčů a přístupových karet.

Herni automaty, casina

Méně klíčů – více bezpečnosti

Kompletní kontrola vašich klíčů a majetku dovoluje zvýšit produktivitu personálu, a také odstraňuje ztráty času způsobené hledáním klíčů. Proto dochází k rychlému návratu investovaných prostředků a jejich umístění v jiných projektech.

Bezpečnostní složky

Vězení Vechta

Moderní skříňový systém byl instalován v novém prostoru recepce věznice Vechta a nahradil staré mechanické skříňky .Každý zaměstnanec věznice má přiřazenu svoji skříňku, kde jsou uloženy pracovní pomůcky mimo pracovní dobu. Během pracovní doby jsou využity k uložení osobních cenností. Pro zajištění bezproblémového chodu systému, má věznice k dispozici tři obslužné terminály, které pracují nezávisle k zajištění konstantního přístupu ke skříňkám. Na přání zákazníka, je k identifikace zaměstnanců použit časový nahrávací systém. Řízená kontrola přístupu je zajištěna nepřetržitě (24/7) pomocí monitorovacího softwaru v prostoru recepce. Všechny přístupy do skříňek jsou automaticky generovány ve formě tabulky.

Soudy, Banky

ING Bank Amsterdam

ING Acanthus je kancelářská budova v Amsterdamu, budova Acanthus je jednou z nejvybavenějších kancelářských budov v Holandsku. Je zde umítěna největší banka Holandska. Většina místností mohla být otevřena pouze bezpečnostním personálem. Pro zaměstnance, to často znamenalo dlouhé prostoje. Bezpečnostní personál strávil nejméně pět hodin týdně jen vydáváním klíčů. Zpětná kontrola návracení klíčů byla téměř nemožná.

Elektronická správa klíče proxSafe byla pro bezpečnostní poradce ING Bank tím pravým řešením a od roku 2009 jsou všechny klíče bezpečně uloženy ve čtyřech skříních MAXX.

Od chvíle kdy ING Bank používá systém proxSafe, nejsou zde žádné ztracené klíče. O použití systému proxSafe nepřesvědčil ING Bank pouze elegantní design, ale i vysoká spolehlivost a bezúdržbovost.

Naši partneři

Je nám ctí spolupracovat s